P1170252P1170242P1170237
Asud siin: Algus > Nime saamisest

Nime saamisest


Öeldakse, et nimi ei riku meest, aga kui üks lasteaed soovib endale nime, siis on selle väljamõtlemisega tükk tegu.
Nii oli see meilgi: lasteaia suured ja väikesed, lapsevanemad,  rahvamaja rahvas, külarahvas - kõik võisid kaasa mõelda ja oma arvamuse kirja panna. Lasteaias oli nimekast ja vastavasisulised kuulutusedki väljas.
Tingimuseks oli, et kõige rohkem pakutud nimi saab lasteaia nimeks.
Nimekast avati lasteaia hommikuringis 15. märtsil. Selgus, et nimesilte oli postkastis 44. Korduvatest nimedest esinesid  LOTA (LOTTA), PENGER, PRINTSESS  ja PÄEVALILL. Päevalille soovijaid oli kõige enam.  Seega oligi selgunud lasteaia nimi. Nimi meeldib meile kõigile. Täname kõiki kaasamõtlejaid!
Koos kevade saabumise  sai pidulikult  löödud PÄEVALILLEKS  iga väike ja suur lasteaias. Nimelt külla tuli KEVAD, kellel oli kaasas korvitäis mängupäevalilli, mille sai iga laps, kes oli maitsnud võisaia päevalilleseemnetega ja joonud  "salapärast jooki". Peo lõpuks vaatasime koos nukuteatrit  "Loomapere kevadet otsimas", mille esitasid vanema rühma lapsed.
Kevade esimese päeva lõpuks selgus üllatuseks, et ka  rühmad olid valinud endale nimed: noorema rühma lapsed - sinililled ja vanema rühma lapsed - võililled. Vahva! Üleni "lille lasteaed" - see sobibki meile ja meie majale.

Aprill, 2007.aasta

Please activate JavaScript in your browser.

» Sitemap